Weź Udział W Akcji ZAMBA !!!


Z pewnością nie wiesz co oznacza pojęcie AKCJA ZAMBA.  Dlatego naprzód opowiem Ci taką oto anegdotę.

Otóż, przywódca Rosji – Władek Putin – pojechał na Kubę aby zachwalać Kubańczykom nowy, rosyjski system – taki neokomunizm czyli kapitalizm po rosyjsku.

Przemawiał ci on do Kubańczyków zebranych w tym celu na stadionie w Hawanie.  Co pewien czas wśród kubańskiej gawiedzi podnosił się tumult i zgiełk.  W tym czasie kubańska gawiedź głośno wykrzykiwała słowo ZAMBA.

Władek Putin nie wiedział co oznacza kubańskie słowo ZAMBA.  Ale jakieś przydupasy Putina wyjaśniły mu, że w ten właśnie sposób naród kubański wyraża swój zachwyt i aprobatę dla Władzia Putina.

Po pewnym czasie Władek Putin ogłosił przerwę aby gawiedź na stadionie mogła odpocząć.  Korzystając z przerwy Władek Putin poszedł do kibla aby się odpryskać.

Kubańczyk odpowiedzialny za obsługę toalety zobaczył niechcący jakiego Putin ma fiuta i rzekł łamanym językiem rosyjskim – … taki wielki człowiek, a mieć takiego małego ZAMBĘ.

Teraz z pewnością już wiesz jak Ty możesz przyłączyć się do akcji ZAMBA.  Ja taką akcję prowadzę przez całe życie.  Ty możesz zacząć już teraz.

Pamiętaj, cokolwiek każe Ci rząd, Ty na to odpowiadasz – ZAMBA. 

Rząd każe Ci zapinać pasy podczas jazdy samochodem – Ty mówisz – ZAMBA.

Rząd mówi  Ci – udział w wyborach jest Twoim obywatelskim obowiązkiem – Ty na to – ZAMBA.

Rząd mówi Ci – płać PIT-y, CIT-y i inne VAT-y – Ty na to – ZAMBA.

Cokolwiek mówi Ci rząd lub inne urzędasy – Ty na to odpowiadasz – ZAMBA.

Możesz skopiować ten tekst i rozpowszechniać go gdzie tylko chcesz.  Wysyłaj ten tekst do znajomych, wysyłaj do mediów, zamieszczaj w internetach, drukuj i rozklejaj na murach, itp.

Jedyny warunek, to musisz podać źródło czyli adres internetowy do tego tekstu.  Po prostu skopiuj i podaj ten oto adres internetowy – najlepiej jako link czyli hiperłącze –

https://romanwlos.wordpress.com/2011/08/30/wez-udzial-w-akcji-zamba/

Pamiętaj – Twoja wolność zależy od ZAMBY.

Pozdrowienia,
ROMAN WŁOS

(kandydat na prezydenta RP 2015,

dumny, bo od zawsze BEZPARTYJNY)

http://www.romanwlos.cba.pl/

https://romanwlos.wordpress.com

romanwlos@interia.pl

tel. +48 662 620 163

Informacje o ROMAN WŁOS

kandydat na prezydenta RP w wyborach w roku 2015 - dumny, bo od zawsze BEZPARTYJNY - www.romanwlos.cba.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

81 odpowiedzi na „Weź Udział W Akcji ZAMBA !!!

 1. Anonim pisze:

  Znam to w wersji jak bush pojechał do afryki
  itez dużo mówił a muzyni walili tumba
  a w wc stwierdził muzynek taka wielka góra białego mięsa a taka mała tumba
  popieram akcje zamba zwaną TUMBA

 2. Pucman pisze:

  Baco!

  kolejny przejaw zamby: http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2250 ostatni akapit.

  pozdrawiam,
  Pucman

  • ROMAN WŁOS pisze:

   PUCMANIE,

   Jak chodzi o Mnie, to Michalkiewicza nie trawię. To jest zwykły półgłówek, który plecie trzy po trzy i jest dumny z tej swojej głupoty.

   Ale tak czy siak to miłe dla Mnie usłyszeć, że ktoś włączył się do akcji ZAMBA.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

 3. Rama pisze:

  Czy nie uważasz, Romanie, że należałoby wreszcie zatrudnić jakiegoś bace do napisania nowego tekstu?

  • ROMAN WŁOS pisze:

   SZANOWNY RAMO,

   Nie gorączkuj się. Ważne jest to aby to był mądry tekst. Nowy nie znaczy, że mądry. Gdy baca będzie mieć coś mądrego, to napisze. Pozdrowienia od Bacy

 4. Rama pisze:

  Tak właściwie Roman to czemu nie startowałeś na senatora? Do rejestracji wystarczyłoby tylko dwa tysiaczki podpisów, a nie 100 tys.

  • Anonim pisze:

   RAMO,

   Ano, nie startowałem z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze, Ja nie jestem świnią, która się pcha do koryta. Po drugie, to zgodnie z Kodeksem Wyborczym BEZPARTYJNY kandydat nie ma w ogóle możliwości aby brać udział w wyborach parlamentarnych – poczytaj sobie jakie warunki musi spełnić Komitet Wyborczy Wyborców – partyjniacy nie muszą spełniać tych samych warunków.

   Po trzecie, to Ja muszę pracować – po kilkanaście godzin dziennie, poza domem, 7 dni w tygodniu.

   Co innego wybory prezydenckie. Rok 2015 już niebawem. Dlaczego Ty jeszcze nie wpisałeś się na listę poparcia???

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

 5. Pucman pisze:

  Panie Romanie,

  Wojciech Cejrowski mówi ZAMBA. Link tutaj: http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/cejrowski_gownianego_systemu_sie_nie_reformuje_tylko_go_obala/48650
  Jednak, gdy przeczyta pan całą notkę, widać wyraźnie, że pojmuje on Akcję Zamba na swój sposób. Wybiera sobie wodza w osobie Kaczyńskiego. Dlatego, co już zresztą pisałem tu w komentarzach, potrzeba całego szczegółowego planu zambowych akcji (nie chcę się powtarzać, proszę poczytać ponownie moje komentarze).

  pozdrawiam,
  Pucman

  • ROMAN WŁOS pisze:

   KOLEGO PUCMANIE,

   Cejrowski – dla Mnie – jest jakimś pederastycznym oszołomem. Niemniej, dobrze chłopak mówi, że gówno należy spuścić do szamba, a nie uszlachetniać. Poza tym, to ZAMBA ZAMBĄ, ale kto ZAMBĄ wojuje ten od socjalizmu nie zginie.
   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

 6. Rama pisze:

  Romanie!

  Jeszce parę dni do wyborów, liczę, że po nich na blogu zaczną pojawiać się jakieś nowe teksty. Rozumiem, że najważniejsze by do wyborów każdy kto wejdzie na ten blog trafiał na „ZAMBE”. Ale proponuje byś spróbował pisać też gdzie indziej.
  Np. tu:
  http://www.prokapitalizm.pl/
  Tekst dodaje się tu:
  http://www.prokapitalizm.pl/dodaj-tekst

  Jeśli nie masz czasu, albo weny, proponuje dać któryś ze starszych, np. ten o inflacji, czy dyskryminacji. Oczywiście z linkiem do bloga.
  Portal jest związany ze środowiskami UPRowskimi, Twoim potencjonalnym elektoratem. W dodatku trochę obumiera i pewnie chętnie przyjmą nowego „pisaj-roba”.

 7. Pucman pisze:

  Panie Romanie!

  powtórzę mój komentarz na pańskie „Ja należę do zbioru wszystkich. Pomagając wszystkim, pomogę i sobie. Proste???”, na który nie uzyskałem odpowiedzi:

  Ja wiem, czy takie proste…? Nawet filozofowie greccy na to nie wpadli – dopiero chrześcijanizm wprowadził podstawy do hedonizmu uniwersalnego. W sumie dla nas, w 2011 roku, powinno to być już proste. Trudne to jest wymyślenie metody, dzięki której osiągnie się ten cel. Na razie mówi Pan: „zamba”. Co dalej? Co za rok, dwa?
  pozdrawiam,
  Pucman

  dodatkowo poprosiłbym o przypomnienie pańskiego poglądu na nauki ścisłe i filozofię – kiedyś Pan pisał, że coś jest potrzebne, a coś nie jest – gdyż chciałbym się do tego odnieść.

  • ROMAN WŁOS pisze:

   SZANOWNY PUCMANIE,

   Sam odpowiedz sobie na pytanie – jakim naukom świat zawdzięcza swój rozwój??? Nauki ścisłe i technicznie to jest podstawa rozwoju.

   Niezależnie od ludzi, którzy zgłębiają nauki ścisłe, istnieją ludzie, którzy całe życie poświęcają na szukanie związków przyczynowo-skutkowych tam gdzie takie związki nie istnieją. Tych ludzi nazywany filozofami. Przy czym większość z nich tzw. „kawiarniani filozofowie”

   Wyjaśniłem???

   To pozdrawiam,
   ROMAN WŁOS

   • Pucman pisze:

    Panie Romanie,

    po pierwsze – wydaje mi się, że nie myśli Pan przyszłościowo tylko doraźnie. Polacy ogólnie przestali wybiegać myślami daleko w przyszłość. To błąd. Dalej: skoro świat nie zawdzięcza rozwoju filozofom, to dlaczego Starożytny Wschód nie rozwinął się, tylko upadł, a Grecja (mimo gorszej techniki w porównaniu do owego Wschodu) ze swoimi filozofami wydała podwaliny pod wolność? Proszę popatrzyć – rozwój to nie tylko wiedza stosowana, a Pan stara się wszystko poza nią odrzucić.

    pozdrawiam,
    Pucman

    • ROMAN WŁOS pisze:

     PUCMANIE,

     Starożytna Grecja to właśnie świat matematyki, fizyki, techniki. Dzięki tym dziedzinom rację bytu miały rozmaite nieroby zwane filozofami. Ale te nieroby dobrowadziły antyczny świat do ruiny. Filozofią ludu nie wykarmisz.

     Pozdrowienia,
     ROMAN WŁOS

     • Pucman pisze:

      Panie Romanie,

      Żaden matematyk, fizyk czy technik, znający wyłącznie wiedzę stosowaną, nie wymyśliłby czegoś takiego, jak etyka. A filozofowie przyczynili się właśnie do rozwoju etyki. Dzięki wiedzy stosowanej wiesz Pan, co zrobić, żeby pewien cel osiągnąć, a dzięki etyce wiesz Pan jak wykonać swoją robotę, by była ona wartościowa (coś Panem kieruje, prawda? jakiś ideał np. pracowitości, uczciwości itp.?). Jak można wyrzekać się jednej z najjaśniejszych stron w historii Europy?
      Dzięki naszym europejskim ‚nierobom’ jesteś Pan wolnym człowiekiem, podczas gdy np. w Indiach jeszcze odrywają się od swojego systemu kastowego.
      Czy nie rozumie Pan, że ludzie nie przejmą się pańską akcją zamba, jeśli nie zobaczą jakiegoś dalekosiężnego celu, który uznaliby także za swój cel? Zabranie rządzącym argumentu, że naród ich wybrał nie jest celem samym w sobie. Jakaś drobna zmiana kodeksu wyborczego też jest tylko środkiem.

      pozdrawiam,
      Pucman

      • Rama pisze:

       Szanowny Pucmanie!

       Przeczysz sam sobie.
       Najpierw stwierdzasz „Polacy ogólnie przestali wybiegać myślami daleko w przyszłość.”, a chwilkę później „Czy nie rozumie Pan, że ludzie nie przejmą się pańską akcją zamba, jeśli nie zobaczą jakiegoś dalekosiężnego celu, który uznaliby także za swój cel?”.
       To jest właśnie to filozofowanie, które jest zbędne, a nawet szkodliwe, w walce o chleb i dach nad głową. Jedyną słuszną filozofią jest takowej brak, przynajmniej tak to pojmuje mój skromny chłopski rozum. Poza tym, Ja nie czuję się wolnym człowiekiem
       ( czy mogę wyjść na swoją ulicę i po prostu zacząć sprzedawać to co przed chwilą wyprodukowałem z wykałaczek i waty??).
       Kasty w Indiach na pewno nie powstały same z siebie, ale w wyniku namysłów i wniosków jakiejś bandy niewydarzonych filozofów.
       Dla tego już dziś weź udział w akcji ZAMBA i rozpowszechniaj link:
       https://romanwlos.wordpress.com/2011/08/30/wez-udzial-w-akcji-zamba/

       https://romanwlos.wordpress.com/2011/08/30/wez-udzial-w-akcji-zamba/

       https://romanwlos.wordpress.com/2011/08/30/wez-udzial-w-akcji-zamba/

       https://romanwlos.wordpress.com/2011/08/30/wez-udzial-w-akcji-zamba/

       • ROMAN WŁOS pisze:

        SZANOWNY RAMO,

        Mimo, że ani Ty, ani Ja nie jesteśmy wolnymi ludźmi, to jednak zarówno Ty jak i Ja możemy wyjść na ulicę i sprzedawać nie tylko to co wyprodukowaliśmy z waty i wykałaczek, ale także to co kupiliśmy od innych ludzi, w tym hurtowni czy producentów.

        Zresztą Ja właśnie sprzedaję na ulicy i każdego do tego samego zachęcam. Niestety kretyńskie społeczeńswo, nie tylko polskie, sądzi, że właśnie nie wolno mu sprzedawać na ulicy. Szczególnie, że komunistyczne urzędasy tak właśnie uważają.

        Tymczasem wiedz, że Konstytucja RP zezwala na to aby każdy obywatel mógł wytwarzać i posiadać prywatną własność. Dalej, ta Konstytucja zezwala na to aby każdy obywatel mógł nabywać i zbywać co tylko chce, z zastrzeżeniem pewnych rzeczy – np. wyrób lub sprzedaż broni lub amunicji.

        Dalej, każdy obywtel może zająć tzw. pas drogowy, o ile właściciel lub zarządca terenu nie wyrazi sprzeciwu.

        Dalej, taki obywatel nawet nie musi płacić żadnego podatku dochodowego, jeżeli zbywany przedmiot jest w jego posiadaniu dłużej niż 6 miesięcy (nieruchomości dłużej niż 5 lat). A nawet przed upływem 6 miesięcy, jeżeli cena zbycia była nie wyższa niż cena nabycia.

        Ale durne, polskie tumany ulegają tym bandyckim urzędasom i dają się dymać. Chociaż z drugiej strony trzeba ich zrozumieć. Np. w wielu miastach bandycka władza samorządowa BEZPRAWNIE konfiskuje PRYWATNĄ WŁASNOŚĆ ulicznych handlarzy.

        Ale tak czy owak, jest to wina NARODU. Normalny NARÓD obaliłby taką bandycką władzę.

        Pozdrowienia,
        ROMAN WŁOS

       • Pucman pisze:

        panie Rama,

        Stan, w którym Polacy nie wybiegają myślami daleko w przyszłość, uważam za niekorzystny z punktu widzenia narodu. I taki stan należy wyeliminować. Może jeszcze raz w innych słowach: żyją z dnia na dzień, ponieważ nie mają większego celu w przyszłości.

        Jeśli pan Włos zamierza coś osiagnąć, to zakładam, że ma opracowany naprawdę długoterminowy plan działania. Mam nadzieję, że wyjaśniłem, bo nie uważam, bym przeczył sam sobie.
        A co do filozofii – mówię o naszych europejskich filozofach, którzy korzystają z dorobku starożytnej Grecji, chrześcijaństwa i kierują umysłami ludzkimi wg podobnych idei. Jak sam widzisz – w Indiach nie mieli dobrych wzorców, my w Eurpie tak.

        Ludzie widzą na codzień setki samochodów. Ale bez umiejętności prowadzenia pojazdu po prostu nie wsiądą do jakiegoś auta i nie wyjadą na ulicę. Ludzie widzą też na codzień w TV setki polityków. Dlaczego nie mają w sobie na tyle kultury moralnej, by stwierdzić: „przecież ja się na tym nie znam, dlaczego mam brać udział w wyborach?” (i mówię tu zarówno o czynnym jak i biernym prawie wyborczym).

        mam nadzieję, że wiesz pan, panie Rama, czym jest polityka? Ja już jakiś czas temu poznałem ciekawą definicję, ale podzielę się nią po tym, gdy zobaczę Twoją propozycję. A może pan Roman również się dołączy do dyskusji?

        pozdrawiam serdecznie,
        Pucman

        • Rama pisze:

         Szanowny Pucmanie!

         Polityka to nic innego jak sztuka osiągania celu. Taki Jasiek Korwin Mikke jest politykiem świetnym, od 20 lat osiąga swój cel, czyli dojenie kasy na frajerach czytających jego felietony.

         Przez politykę prowadzoną przez nieuków z TV, nieświadomi ludzie są przekonywani, że moralnie jest pójść na wybory i zdecydować za innych, choć nie zna się na niczym. Bo to jest „cool”, „jazzy” i „europejskie”. Co z tego, że potem rządzą nami tacy komuniści??

         Jedno jest pewne. Ludzie pójdą za kimś, kto niesie prosty, zrozumiały i wycelowany w aktualne nastroje przekaz. Nikt się już nie przejmuje dalekosiężnymi celami, a nawet jeśli jest to margines. Etyka, moralność, humanitaryzm zostały już wynalezione jak koło. Dziś potrzeba nam Romana Włosa i akcji ZAMBA.

         • Pucman pisze:

          panie Rama,

          Akurat z tym kołem to średnio trafione porównanie. Chyba sam przyznasz?
          Ale ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony Twoją definicją polityki. Sam przyjąłem uważać ją za „sztukę osiągania celów intelektualnych”. Jak sam widzisz, etyka i dalekosiężne cele są potrzebne, Po pierwsze, żeby te cele były etyczne, po drugie, żeby naród postępował moralnie. Rozumiem, że chcemy tutaj ruszyć do przodu, tak? A sama w sobie akcja zamba nie porwie ludzi do działania.

          pozdrawiam,
          Pucman

 8. lubie placki pisze:

  Przepis na chleb z masłem:
  Składniki:
  -chleb
  -masło
  Przepis:
  Weź kromkę chleba i rozsmaruj masło. Uwaga smarujemy chleb masłem a nie odwrotnie!

 9. zginiesz marnie pisze:

  zbanowali cię?? Ooooo Jak mi przykro trolu

 10. Ovin pisze:

  Rany kto to jest ten Romek? Spamuje blogi i jeszcze ma swoiego wlasnego i co najgorsze mysl i ze jest inteligentny i zna sie na polityce. Romus daj sobie swiety spokoj bo i tak nikt cie nie slucha a tym idiotycznym spamowaniem narobisz sobie tylko wrogow. Zajmij sie ugniataniem kapusty albo uprawa ziemniakow.

  • ROMAN WŁOS pisze:

   OWIN,

   Dziękuję Ci za zamieszczenie komentarza. To naprawdę dla Mnie miłe usłyszeć, że Moje słowa nie trafiają w próżnię. Wiedz, że Ja się zajmuję zarówno ugniataniem kapusty jak i uprawą ziemniaków i wieloma innymi rzeczami.

   A jak chodzi o wrogów, to wiedz, że wielkość człowieka poznaje się po liczebności jego wrogów.

   Pozdrawiam,
   ROMAN WŁOS

   • Ovin pisze:

    Wielkosc czlowieka poznaje sie po tym jak potrafi sobie poradzic z wrogami. To takie sprostowanie bo wrogow to kazdy glupi może sobie narobic. Moze i bym poparl ta akcje ale nie w przypadku jesli promuja ja jacys idioci wyzywajacy i pieprzacy jakies glupoty na innych forach/blogach.

    • ROMAN WŁOS pisze:

     OVIN,

     Wzorem matołków, idź i oddaj głos na kogokolwiek, po to aby złodzieje mogli nadal Cię doić.

     Życzę powodzenia,
     ROMAN WŁOS

     • Ovin pisze:

      Oj… szybko zabraklo argumentow… dowod na to ze zbytniego pojecia Pan nie ma to raz, a dwa to czy ja gdzies powiedzialem ze ide glosowac? Czowiek ktory nie idzie glosowac nie musi i zapewnie nie utozsamia sie z ta beznadziejna i beznadziejnie promowana akcja. Nieestety ale do Pana „Januszka” brakuje Panu jakies 100 lat w kulturze i wiedzy.

      • ROMAN WŁOS pisze:

       No tak, trzeba idiocieć co najmniej sto lat aby wiedzieć, że na Grenlandii rosły cytryny, że ropa naftowa jest pożerana przez bakteria, że poziom wody nie podniesie się mimo stopienia lodowców. I jeszcze wiele innych bzdurek.

       Kwicz dalej z zachwytu nad Jaśkiem,
       z tym, że Jasiek akurat popiera akcję ZAMBA

       • Ovin pisze:

        No coz kolejny raz udowadnia pan ze nie ma bladego pojecia o tym o czym mowi Pan Janusz. Nawet nie chce sie panu „wygooglowac” o co chodzilo z cytrynami. Jesli zna pan angielski polecam http://www.livescience.com/7331-ancient-greenland-green.html . iNo patrz pan grenladia byla zielona !!! Z naukowymi dowodami tez bedzie sie pan klucil?

        • Ovin pisze:

         *kłócił

        • ROMAN WŁOS pisze:

         OVIN,

         Te internetowe śmieci to nie są dowody naukowe. Poza tym, gdzie Tyś tam wyczytał coś o cytrynach, bo Ja tam widzę jeeynie wzmiankę o sosnach i świerkach. Sosny i świerki rosną w chłodnym klimacie, więc to nie jest żadna rewelacja..

         Dlatego kwicz dalej z zachwytu nad tym idiotą Jaśkiem.

         ZAMBA

         • Ovin pisze:

          No cóż… zbyt płytko pan rozumuje sprawę cytryn ;] ogólnie klimat był o wiele cieplejszy w tamtym rejonie i o tym była rozmowa (że klimat sie diametralnie zmieniał) więc jeszcze raz POLECAM poczytać w internecie (zwłaszcza na zagranicznych stronach). Co do śmieci internetowych to jedyne które teraz przeglądam to ta strona. Znajomi którzy mówili panu że nada się do polityki chyba najzwyczajniej w świecie mieli dosyć tekstów którymi pan ich zamęczał. Jak dla mnie spoko, niech pan sobie bierze udział w wyborach ale niestety wygrać pan ich nie wygra z powodu prostackiego zachowania i (po przeczytaniu paru artykułów na tej stronie) chęci wciśnięcia ludziom kitu (pana zdaniem) gorszego niż cytryny Janusza.

 11. NIE SŁUCHAJCIE ROMKA! ROMEK WŁOSOWY jest ŁYSY W RZECZYWISTOŚCI…
  NIE CHODZI MI O FRYZURĘ – JEST ŁYSY ŚWIATOPOGLĄDOWO..

  NIE TO CO JASIEK:
  Zapraszam na stronę korwin-mikke.pl

  PS. Na poważnie – Włos to prowokator…
  Sprzedawał baloniki teraz chce do polityki 😉

 12. JoseManuel pisze:

  DO BUCA NAWOŁUJĄCEGO DO AKCJI ZAMBA:

  Ty bucu!
  Żadna akcja zamba nie ma sensu, bo jak nie zapniesz pasów, to zapłacisz mandat, podatki i tak płacisz, bo jak zarobisz, to ci zabierają z automatu, a w sklepie masz VAT i dochodowy dla sprzedawcy, więc te twoje bzdurne spamowanie jest chXXa warte!

  Gówno się znasz na działaniu gospodarki i kraju i piXXXXXisz jak potłuczony!

  Wracaj na do książek, bo pewnie jesteś jakimś sfrustrowanym dzieciakiem, który nie ma co robić!

  • ROMAN WŁOS pisze:

   JÓZEK-MANIEK,

   Widzę, że rozumowanie oraz myślenie to nie jest to co Ci przychodzi z łatwością. W chwili obecnej, akcja ZAMBA polega na olaniu wyborów. Idąc na wybory, dajesz przyzwolenie bandzie czworga na dalsze okradanie i gnębienie Narodu Polskiego.

   Z tym niezapinaniem pasów to był tylko taki przykład. Może akurat nie trafiony, bo np. Ja zapinam pasy od zawsze. Ale chodzi o to, żeby odpowiadać ZAMBA na każdy durny nakaz czy zakaz, który dają Ci urzędasy.

   Przemyśl to,
   Buc Nawołujący Do Akcji ZAMBA

 13. KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! pisze:

  KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !! KORWIN MIKKE GÓRĄ !!

 14. DUPA_ROMAN pisze:

  Roman,
  Tylko JKM uczyni cię szczęśliwym.
  Dlatego-ZAGŁOSUJ NA JKM!
  Tylko ty głosujesz na bandę czworga – Zagłosuj na JKM!
  Ropowszechniaj poniższy adres do strony JKM
  http://korwin-mikke.pl/
  http://korwin-mikke.pl/
  http://korwin-mikke.pl/
  http://korwin-mikke.pl/
  http://korwin-mikke.pl/
  http://korwin-mikke.pl/
  http://korwin-mikke.pl/
  http://korwin-mikke.pl/

 15. Guma do żucia Mamba - wszyscy mają mambę ! pisze:

  A ja mam pytanie z innej beczki. Abstrahując od tego czy twoje poglądy są słuszne czy nie, dlaczego chcesz wszystkim pomagać na siłę?

  • ROMAN WŁOS pisze:

   GUMA,

   Świetne pytanie. Już spieszę z odpowiedzią. Ja chcę pomóc sobie. Ale jestem kumaty, więc zamiast działać tak jak te szubrawcy-politykiery, to chcę pomóc wszystkim. Ja należę do zbioru wszystkich. Pomagając wszystkim, pomogę i sobie. Proste??? Jak drut w spirali grzejnej???

   No to ZAMBA,
   ROMAN WŁOS

   • Guma do żucia Mamba - wszyscy mają mambę ! pisze:

    @ ROMAN WŁOS

    To jest bardziej skomplikowane niż Tobie się wydaje.

    A czy ktoś prosił Ciebie o pomoc w tej sprawie?

    • ROMAN WŁOS pisze:

     GUMA,

     Każdego dnia dziesiątki ludzi proszą Mnie o pomoc w znalezieniu pracy, proszą o datki na piwo, na chleb, na „bułkie” z kaucją, i takie tym podobne.

     No to ZAMBA.
     ROMAN WŁOS

     • Guma do żucia Mamba - wszyscy mają mambę ! pisze:

      I pomógł Pan znaleźć im pracę, dał im Pan na chleb itp. ?

      Albo inaczej. Czy ci wszyscy ludzie prosili Pana o zorganizowanie akcji zamba albo reprezentowanie ich idei na arenie politycznej? Czy przypadkiem ich ideą nie jest jedynie aby ktoś dał im „na piwo, na chleb, na „bułkie” z kaucją” ?

      • ROMAN WŁOS pisze:

       GUMA,

       Wiedz, że ci ludzie co chcą na „bułkię z kaucją” to są najszlachetniesi i najwatościowsi ludzie we wszechświecie.

       Ja im daję na „bułkię”, ale problem trzeba rozwiązać synoptycznie – trzeba dać im możliwość zarobienia na tę bułkię.

       ZAMBA

       • Guma do żucia Mamba - wszyscy mają mambę ! pisze:

        Czyli odpowiedź brzmi nie. Jak ktoś nie chce Pańskich rozwiązań to trzeba mu na chama wpierać i zmuszać aż mu się zachcę?

        Obawiam się Panie Romanie, że wpieranie i zmuszanie na chama może zrobić krzywdę większej ilości ludzi niż tym którym to pomoże.

   • Anonim pisze:

    Ja wiem, czy takie proste…? Nawet filozofowie greccy na to nie wpadli – dopiero chrześcijanizm wprowadził podstawy do hedonizmu uniwersalnego. W sumie dla nas, w 2011 roku, powinno to być już proste. Trudne to jest wymyślenie metody, dzięki której osiągnie się ten cel. Na razie mówi Pan: „zamba”. Co dalej? Co za rok, dwa?
    pozdrawiam,
    Pucman

 16. Rama pisze:

  Romanie!
  Jako twój młody i podobno zdolny popieracz, żądam, a przynajmniej uprzejmie proszę o regularne wstawianie nowych notek.
  Absurdów wokoło pełno, wystarczy się rozejrzeć.
  Dla tego postuluje byś ustanowił sobie plan czteroletni (do 2015), w ramach którego zobowiązał byś się do miesięcznych limitów minimalnej ilości wpisów na blogu. Myślę, że 3-4 notki miesięcznie by wystarczyły w ramach akcji przywracania mózgów bezbronnym wobec TeVueNów obywatelom.
  Jak Ty nie pomożesz Polsce to kto??

  ps: w ramach czterolatki mógłbyś też promować inne, starsze teksty z Twojego bloga, a nie tylko ZAMBE.

  • ROMAN WŁOS pisze:

   SZANOWNA RAMO,

   Dziękuję Ci za dodanie Mi otuchy. To miło dla Mnie usłyszeć, że istnieje chociaż jeden młody i mądry facet. Jak chodzi o Moje wpisy, to mogę pisać bardzo dużo, ale mam taką zasadę, że piszę wtedy gdy mam coś do powiedzenia. Nie chcę aby pacjenci Mojego bloga stali się tacy sami jak Ci od Jaśka Korwina Mikke, którzy z wywieszonym jęzorem czekają około północy aż Jasiek palnie byle jaką bzdurę.

   Jasiek plecie trzy po trzy, robi ortograficzne błędy na poziomie gimnazjum, ale stado kwiczy z zachwytu. Wiedz, że szlachetne rzeczy – chociażby rośliny, metale czy kamienie – występują w niewielkich ilościach. Właśnie przez to są szlachetne. Natomiast chwastów na tym świecie dostatek.

   Na razie nie napiszę nic nowego, a to z prostej przyczyny. Teraz, przed wyborami, najważniejsza jest akcja ZAMBA. A tak się składa, że nowi pacjenci wchodzący na Mój blog trafiają na najnowszy wpis czyli obecnie na ten o akcji ZAMBA.

   Wiedz, że ZAMBA TO POTĘGA. Amerykanie mieszkający na Zatoką Bostońską powiedzieli kiedyś ZAMBA królowi Anglii. Na znak ZAMBY wywalili do morza całą dostawę angielskiej herbaty. Niebawem po tym incydencie powstały Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Ta amerykańska akcja ZAMBA przeszła do historii jako PROTEST HERBACIANY W ZATOCE BOSTOŃSKIEJ. Obecna Tea Party czyli Herbaciana Partia w U.S.A. chyba nawiązuje do tego wydarzenia.

   Szkoda, że Polacy nie są tacy jak Amerykanie. Mimo wszystko, Ja liczę na to, że POLSKI NARÓD się ocknie i też powie ZAMBA zanim zostanie zniewolony i sponiewierany do końca.

   Póki co, rozpowszechniaj akcję ZAMBA gdzie tylko możesz. Gdyby Jasiek miał w głowie trochę oleju, to także zaapelowałby do swojego stada aby włączyło się w akcję ZAMBA.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

   • Rama pisze:

    Romanie!
    Po pierwsze.
    Nie „szanowna” tylko „szanowny”.
    Po drugie.
    Z dumą zauważyłem, że włosowska propaganda na jaśkowym blogu delikatnie zmieniła kierunek, na wskazany przeze mnie. Chodzi mi o promowanie linku
    http://tnij.org/nf6a tj, tekstu o inflacji.
    Trzeba pokazać ludziom, że Roman Włos to facet nie tylko od gadania o fujarce cara.

    Dla tego już dziś ustal swój plan czteroletni, polegający na częstszym wstawianiu nowych notek i promowaniu starych.
    Ja chce mieć pieniędzy trzos, moją szansą Roman Włos.

    • ROMAN WŁOS pisze:

     SZANOWNY RAMO,

     Zgodnie z Twoją wolą piszę w rodzaju samczym, mimo że Rama to samica. Podobnie jak słowo „mężczyzna” jest pod względem gramatycznym
     jest rodzaju żeńskiego.

     Jak chodzi o Jaśkowy blog, to muszę przyznać, że Jasiek jest prawdziwym królem bloggerów. Widać, że ma tysiące wejść na swoją stronę, w odróżnieniu ode Mnie, gdzie pacjentów tylu co kot syjamski napłakał.

     Na Jaśka blogu dobrze Mi się promuje linki do Moich artykułów. Ale rzecz w tym, że Jaśkowi pacjenci traktują Mnie jak pospolitego trolla i spramera. Na dodatek, Moje komentarze są ciągle ukrywane przez jakichś palantów, którzy klikają na „zgłoś do moderacji”. A Jaśkowi pacjenci są tak tępi, że nawet nie potrafią doczytać, iż zgłoszony komentarz można obejrzeć po kliknięciu ikony „pokaż”.

     A ponadto, Moje konto u Jaśka jest stale usuwane, więc muszę ciągle zmieniać ksywy.

     Szczerze mówiąc, to pękam ze śmiechu kiedy czytam te bzdety o poprawie bytu ludzi metodami administracyjnymi poprzez obniżkę podatków, likwidację ZUS-u i inne bzdety. Jasiek i jego pacjenci są tak tępi, że nie rozumieją, iż podstawą dobrobytu jest PRODUCJA. A dokładniej to PRODUKCJA PRZYPADAJĄCA NA JEDNEGO OBYWATELA.

     I żeby nie było łatwo, to musi to być tzw. PRODUKCJA SPRZEDANA. Musisz coś wyprodukować i jeszcze to sprzedać. Nie wystarczy wyprodukowć bubel i potem wywieźć go na wysypisko śmieci.

     .A jeżeli przy tym ludzie chcą pracować mało, to kluczową rolę odgrywa WYDAJNOŚĆ PRODUKCJI czyli pochodna wielkości produkcji względem czasu. Kiedyś napiszę artykuł na ten temat.

     Widać, że Jasiek Korwin Mikke to jest typowy komuch chociaż sprawia pozory wolnościowca. Jak ktoś gdzieś napisał, Jasiek Korwin Mikke jest zwolennikiem wolności pod warunkiem, że każdy pacjent zrobi, to co Jasiek mu każe.

     Jeżeli możesz, to Ty także promuj Moje teksty na Jaśkowym blogu, a także na innych stronach w internecie. Póki co, NARÓD powinien powiedzieć ZAMBA i olać wybory. Tak dalej być nie może.

     Pozdrowienia,
     ROMAN WŁOS

     • sebom pisze:

      Romóś, zadałeś pytanie typu, czemu tu tak mało ludzi zagląda? A na blog JKM tysiące? A z tego co widać jesteś tak przeogromnym idiotą, że nawet na takie proste pytanie nie potrafisz odpowiedzieć. Może się po prostu boisz opisać na swoim blogu gorzką prawdę

      JKM to inteligentny i obyty facet, ma wiedzę, talent i kulturę osobistą, czego Tobie bardzo brakuje i czego nie kupisz na targu, takie rzeczy wynosi się z domu razem z wychowaniem, dziedzicząc geny itp.

      Chcesz stary być kimś, a nie wiesz kompletnie nic. Rozprawiasz o dobrobycie i łączysz ją z wydajnością produkcji. A swoim małym móżdżku nie potrafisz wyobrazić sobie faceta leżącego gdzieś na wyspie w towarzystwie trzech dziewic, mieszkającego w jakiejś chatce, polującego po zmierzchu itp. To jest cały jego dobrobyt i nie chce niczego więcej, łącznie z ZUSem, podatkami i produkcją. Ty sobie wyobrażasz to w taki sposób że jesteś I sekretarzem i wysyłasz ludzi do fabryk i dzięki temu wszyscy mają dobrobyt, na fajrant pozdrawiają swojego utalentowanego przywódcę (spróbowali by nie) i klaszczą, padają na kolana, A ty cały rozpływasz się w zachwytach itd… Weź się człowieku obódź

      • ROMAN WŁOS pisze:

       SEBOM,

       Ty nie rozumiesz tego co Ja piszę, ani nie rozumiesz tego co sam piszesz. Ja wcale nie zadałem pytania czemu tak mało ludzi tutaj zagląda lecz sformułowałem zdanie twierdzące. Widzisz różnicę między pytaniem a twierdzeniem???

       Natomiast prawda, to jest gorzka, ale dla Ciebie. Otóż Korwin jest głupkiem, chamem i ma problemy ze skleceniem nawet prostego zdania. A Ja – jako ekspert wszechdziedzin – pękam ze śmiechu gdy widzę jak Korwinowe baranki kupują Korwinowy kit.

       Jak twierdzi sam Korwin, naród składa się głównie z głupoli, Zgodnie z logiką, tysiące pacjentów Korwinowego blogu to są po prostu głupole. Na Mój blog zaglądają głównie mądrzy ludzie, których jest niewielu.

       Czytaj dalej Korwinowe glupoty o cytrynach na Grenlandii, o bakteriach żrących ropę naftową oraz Jego bzdety na temat gospodarki. Ten facet nie rozumie podstawowych pojęć podobnie jak Ty.

       Niech Korwin nadal Cię mami swoimi rewelacjami o poprawie dobrobytu poprzez obniżkę podatków. Niech Korwin jeszcze Ci powie, że każe nadrukować pieniędzy i rozda ludziom. Przecież każdy głupol wie, że nędza bierze się stąd, iż rząd drukuje za mało pieniędzy.

       Mądry wie, iż dobrobyt bierze się tylko z ludzkiej pracy oraz produkcji niezbędnych dóbr.

       Trochę Mi Ciebie żal, ale kwicz dalej z zachwytu nad kretynem Korwinem.

       Pozdrowienia,
       ROMAN WŁOS

 17. Anonim pisze:

  Zamba rules… 4ever

 18. NUS pisze:

  Panie Romanie zgadzam się z Panem.Wybory bojkotuję już od kilkunastu lat.
  Tylko w ten sposób ta fasadowa d***kracja przestanie istnieć

 19. J.Madlock pisze:

  Przyłączę się z przyjemnością do akcji, gdy zobaczę Romana Włosa w więzieniu za niepłacenie podatków, mandatów i stawianie oporu policji.
  Dopóki takie coś nie nastąpi będę uważał Romana Włosa tylko za drobnego spammera i fejsbukowego pokemona.

  • ROMAN WŁOS pisze:

   .J.MADLOCK,

   Z tego co wiem, to więzienia jeszcze nie organizują wystaw więźniów. Więc nawet gdyby ROMAN WŁOS znalazł się we więźniu, to szansa Twojego zobaczenia Go tam jest prawie równa zeru. No chyba, że będziesz pod jedną celą z ROMANEM WŁOSEM. Chociaż przy stale roznącym długu publicznym być może więzienia będą zarabiać w ten sposób.

   No to ZAMBA,
   ROMAN WŁOS

 20. Anonim pisze:

  cb

 21. Sramba pisze:

  PIERDOL ZAMBE MAMY KORWINA !!!! GŁOSUJCIE NA KORWINA !!! AVE FEEDOM !!!

  http://www.youtube.com/results?search_query=korwin&aq=f

 22. Rama pisze:

  Google tłumacz jest politycznie poprawny.
  Słowo „ZAMBA” tłumaczy jako: „SAMBA”.

 23. zenekkw pisze:

  Roman, swoją akcją odzyskałeś mój szacunek.
  Wiem, że to niewiele, ale mój głos w wyborach prezydenckich masz.

  Pozdrowienia.

  • ROMAN WŁOS pisze:

   SZANOWNY ZENKU KW,

   Dzięki Ci za to, że doceniasz Moją osobę.. Jednak wiedz, że obietnica głosu w wyborach nic nie znaczy. Abyś Ty i ktokolwiek inny mógł oddać na Mnie głos, to Ja muszę naprzód pokonać tę kretyńską procedurę zebrania 100,000 podpisów. Fałszować ich nie będę, a zebrać uczciwie ich się nie da. Więc sytuacja jest bez wyjścia – Ty chcesz na Mnie głosować, ale Ja nie mogę startować. Sam widzisz, że nawet Jasiek Korwin miał problemy. Trzeba zmienić Ordynację Wyborczą lub lepiej Konstytucję. A do tego uświadamiać stado gawiedzi. Inaczej nic się nie zmieni, bo stale będą kandydować złodzieje, oszuści i inni szubrawcy.

   Dlatego Ty też włącz się w akcję ZAMBA. Liczę na to, że dzięki Tobie Polski Naród przejrzy na oczy i zamiast iść na wybory po prostu powie ZAMBA.

   Pozdrowienai,
   ROMAN WŁOS

 24. Wojtas pisze:

  Mógłbyś Romanie dać jakiś dowód na to, że jesteś Romanem Włosem bo tak to jest to wątpliwe. Zaktualizuj może swoją stronę http://www.romanwlos.xwp.pl/ to Ci uwierzę.

  • ROMAN WŁOS pisze:

   WOJTAS,

   Zaktualizowana Moja strona to – http://www.romanwlos.cba.pl . Tamta z tym xwp w adresie strony, to dawna strona na dziadowskim hoscie Onetu – http://www.republika.pl .
   Jeżeli mieszkasz gdzieś blisko Katowic, to zapraszam na piwo. Zadzwoń do Mnie na nr 662 620 163.
   Pozdrawiam,
   ROMAN WŁOS

   p.s. Weź udział w AKCJI ZAMBA. Wybory są dla idiotów. TYLKO PSYCHICZNIE CHORY CHODZI NA WYBORY. Rozpowszechniaj link do akcji ZAMBA. Niech politycy zobaczą, że naród uważa ich za ZAMBĘ.

 25. Krzysiek pisze:

  Znowu Łomkowi nie starczyło na lekałstwa… :/

 26. Anonim pisze:

  trochę idiotyczna ta akcja, choć ją rozumiem i właściwie się zgadzam, ale forma jest po prostu smieszna

  • ROMAN WŁOS pisze:

   ANONIMIE,

   Jesteś w błędzie. To właśnie akcja ZAMBA doprowadziła do upadku komunizmu q 1989 roku. Naród po prostu powiedział wtedy ZAMBA ówczesnej władzy. Ale na nic to się nie zdało, bo po ponad 20 latach mamy większy komunizm niż wtedy. Niemniej, z psychologii wynika, że nic tak nie działa jak ZAMBA.

   Dlatego przyłóż się do akcji. Wiedz, że gdydy wybory miały coś zmienić, to już dawno byłyby zakazane.

   A więc ZAMBA,
   ROMAN WŁOS

 27. nz pisze:

  > Kubańczyk odpowiedzialny za obsługę toalety zobaczył niechcący jakiego Putin ma fiuta i rzekł
  > łamanym językiem rosyjskim – … taki wielki człowiek, a mieć takiego małego ZAMBĘ.

  >Teraz z pewnością już wiesz jak Ty możesz przyłączyć się do akcji ZAMBA. Ja taką akcję
  >prowadzę przez całe życie.

  Obserwujesz cudze fiuty?

 28. Socjalista pisze:

  Korwin to debil..usuwać to 😛

 29. Rama pisze:

  Jeszcze tylko cztery lata Romanie!!
  A czy Ty zdążysz z podpisami??

  • ROMAN WŁOS pisze:

   SZANOWNA RAMO,

   Jak chodzi o Mnie, to Ja jestem zwolennikiem zmiany Ordynacji Wyborczej lub – najlepiej – zmiany Konstytucji RP. Zbieranie podpisów to jest taki typowo komunistyczny zwyczaj. Oczywiście Bandzie Czworga w to graj.

   Naiwniacy nie rozumieją, że podpisów niemal nie da się zebrać uczciwie. Naiwniacy ciągle narzekają, że we wszelkich wyborach są stale te same gęby szubrawców. A właśnie te nieszczęsne podpisy są tego przyczyną. Oszuści fałszują podpisy bez problemu. Uczciwy człowiek nie ma szans.

   Bez zmiany ordynacji lub konstytucji nic się nie zmieni. Ale żeby zmienić te akty prawnoa, to trzeba …….. zebrać co najmniej 100,000 (sto tysięcy) podpisów. Czyli znowu coś zdziałać mogą tylko szubrawcy i oszuści.

   Więc pozostaje AKCJA ZAMBA.

   A więc ZAMBA,
   ROMAN WŁOS

   • Rama pisze:

    Romanie!
    Swoim komentarzem pokazałeś swoją ignorancje i sklerozę!
    Gdyż za dawnych lat, gdy jeszcze pisałeś na blogu regularnie, wytłumaczyłem Ci, że Rama to MĘSKIE imię indochińskie, które nosili syjamscy królowie i mityczny książę-bóg Rama. Wsławił się tym, że jako pierwszy w historii użył broni jądrowej przeciwko broni rakietowej! Wsławił się również sojuszem z małpami , dzięki którym dał radę obciąć wszystkie głowy demonowi – cudzołożnikowi.

    Lecz Ja Rama wybaczam Ci twój karygodny błąd.
    My samouki musimy się wspierać!

    Łysy Włos na szefa kraju!
    By w Polsce żyło się jak w raju.

    • ROMAN WŁOS pisze:

     SZANOWNY RAMO,

     Jeżeli czujesz się dotknięty, to Cię bardzo przepraszam. Ale zgodnie z zasadami polskiego języka RAMA to jest samica. Podobnie zresztą jak słowo MĘŻCZYZNA, które gramatycznie jest rodzaju ŻEŃSKIEGO.

     Ale co by nie było, weź CZYNNY udział w akcji ZAMBA. Ten ZAMBA to samiec mimo, że gramatycznie jest także samicą.

     Pozdrowienia dla wszelkich ssaków, ptaków, robaków, strunowców i klawiszowców, a także klawiszy,
     ROMAN WŁOS – inicjator akcji ZAMBA.

 30. Bisu pisze:

  Brać udział w Akcji Zamba – ZAMBA ;]

 31. rob pisze:

  fajnie komuś tak smęcić na stronie?

  • ROMAN WŁOS pisze:

   ROB,

   Ty nic, a nic nie jarzysz. To jest stan wyższej konieczności. Jasiek i tak zostanie zdyskwalifikowany za przestępstwo wyborcze – zbieranie podpisów na terenie wojskowej bazy. Natomiast ZAMBA to jest jedyna rzecz, która da Ci wolność, bo tylko ZAMBA może rozprawić się z BANDĄ CZWORGA.

   Ty też weź udział w akcji ZAMBA.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

 32. rob pisze:

  http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/szanse__podobno__20_potrzebny_wysilek_w_warszawie/1045
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <<<<
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <
  <

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s