Teoria Lotu Prosta Jak Drut (w spirali grzejnej) !!!


Ponieważ NAJWAŻNIESZY punkt Mojego programu wyborczego to – Tanie Latanie Dla Każdego – więc staram się na bieżąco śledzić co piszczy w trawie jak chodzi o polskie lotnictwo ogólne – po amerykańsku – General Aviation – albo krótko GA (czytaj – dżi, ej).

I kiedy tak się przyglądam polskiemu GA, to stwierdzam, że jest to SODOMIA i GOMORIA. Polscy lotnicy, których jest bardzo niewielu, są komplenie zieloni, niedouczeni pod każdym względem.

Urząd Lotnictwa Cywilnego oraz Aeroklub Polski są w całości opanowane przez ubecję. Efekt jest taki, że polscy niedouczeni piloci powodują tyle wypadków, że chyba więcej się nie da.

Przeciętnie co week-end nowy wypadek lotniczy ma miejsce. A przyczyną większości tych wypadków jest tzw. czynnik ludzki czyli mówiąc ludzkim językiem – niedouczeni piloci.

Tak to jest jak ubek uczy dziecko ubeka. Wychodzi z tego tuman do potęgi, który ma przeświadczenie, iż jest genialny.

Dlatego Ja – jako były najlepszy pilot świata – chcę zmienić ten stan rzeczy. Więc postanowiłem napisać GENIALNĄ książkę p.t. Teoria Lotu Prosta Jak Drut. Książkę przeznaczoną dla każdego, ale szczególnie dla pilotów szybowcowych, jako że szybownictwo to Mój ulubiony gatunek lotnictwa.

Tę książkę możesz zamówić już dziś. Zobaczysz, że dzięki niej zrozumiesz jak prostą rzeczą jest teoria lotu. Zobaczysz jakie bzdury wypisują autorzy podręczników do fizyki. Zobaczysz jakie bzdury są zawarte w komunistycznych podręcznikach lotniczych.

Po przeczytaniu tej książki staniesz się ekspertem w dziedzinie latania. Dzięki temu Twoja wiedza lotnicza przewyższy tę wiedzę, którą mają ci pseudofachowcy w aeroklubach i innych ubeckich ośrodkach lotniczych.

Ja ponad dwadzieścia lat temu spędziłem kilka miesięcy na lotnisku Warszawa-Okęcie oraz Kraków-Balice. Wtedy ze zdumieniem stwierdziłem, że nie było tam ani jednego człowieka, który by wiedział co to jest poziom lotu. Ani wśród pilotów, ani wśród kontrolerów ruchu lotniczego.

Poziom lotu to jest elementarne pojęcie w lotnictwie, a tam wtedy takie dla Mnie zaskoczenie. Nic dziwnego, że polscy lotnicy to największa tępota umysłowa.

Ty możesz to zmienić. Już dziś napisz po BEZPŁATNE informacje na temat REWELACYJNEJ książki autorstwa ROMANA WŁOSA – światowego eksperta nie tylko lotniczego, ale eksperta wszechdziedzin.

Aby otrzymać BEZPŁATNE informacje na temat tej rewelacyjnej książki wyślij zaadresowaną do siebie kopertę zwrotną ze znaczkiem na zwykły list. Pisz na adres – ROMAN WŁOS, Box 1328-TL, 40-001 KATOWICE, POLAND.

Moja oferta jest ograniczona zarówno z czasie jak i w liczbie egzemplarzy. Dlatego nie zwlekaj, już dziś napisz po BEZPŁATNE informacje. Stań się ekspertem w dziedzinie teorii lotu.

Przesyłam pozdrowienia

i dziękuję Ci za zainteresowanie

Moją książką,

ROMAN WŁOS

(kandydat na prezydenta RP 2015,

dumny, bo od zawsze BEZPARTYJNY)

http://www.romanwlos.cba.pl/

https://romanwlos.wordpress.com

romanwlos@interia.pl

tel. +48 662 620 163

Informacje o ROMAN WŁOS

kandydat na prezydenta RP w wyborach w roku 2015 - dumny, bo od zawsze BEZPARTYJNY - www.romanwlos.cba.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

31 odpowiedzi na „Teoria Lotu Prosta Jak Drut (w spirali grzejnej) !!!

 1. pant3k pisze:

  W jednym z komentarzy użyłeś określenia „morderstwo smoleńskie”.Chciałbym poznać twoje przemyślenia na ten temat szczególnie ,że z tego co podajesz to nie obce ci lotnictwo i fizyka.

  • ROMAN WŁOS pisze:

   PANT3K,

   Nareszcie na Mój blog zaglądnął ktoś inny niż robot wyszukiwarkowy Google. Obiecuję Ci, że specjalnie dla Ciebie napiszę co sądzę o Smoleńskiej „Katastrofie”.

   Jestem ekspertem wszechdziedzin, a lotnictwo i fizyka to jedno z wielu Moich hobby.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

   • pant3k pisze:

    Dzięki i sry za zdublowanie komentarza.
    PS. Radze na wszelki wypadek napisać w tym poście o katastrowie,że nie zamierzasz popełniać samobójstwa.

 2. pant3k pisze:

  W jednym z komentarzy użyłeś określenia „morderstwo smoleńskie”.Chciałbym żebyś podał swoje przemyślenia na ten temat, szczególnie,że jaka podajesz nie obce ci lotnictwo i fizyka.

 3. Roman Ch. pisze:

  Witam.
  Jestem zainteresowany hurtowymi partiami książek do dystrybucji dla Polskiej Polonii za granicą w USA i Kanadzie. Proszę o informację, czy jest Pan zainteresowany. Informację proszę zamieścić tutaj lub wysłać na mail. Jestem dość daleko, więc kwestia koperty zwrotnej jest oczywista, jeżeli Pańska oferta jest uczciwa.

  • ROMAN WŁOS pisze:

   PRZYJACIELU,

   Jestem jak najbardziej zainteresowany współpracą. Oczywiście zgodnie z AMERYKAŃSKĄ zasadą – NO MONEY, NO TALKS – Nie Ma Pieniędzy, Nie Ma Rozmowy.

   Dlatego muszę otrzymać zapłatę z góry. Napisz Mi na emaila jaka liczba egzemplarzy książki Cię interesuje, a Ja Ci wtedy podam cenę i koszty wysyłki.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

 4. zzz pisze:

  a może tak się Pochwalić wypada osiągnięciami lotniczymi heheheh

  szkoda słów….

  • ROMAN WŁOS pisze:

   SZANOWNY ZetZetZecie,

   Moją najbardziej uderzającą cechą jest SKROMNOŚĆ. Dlatego nie mam zwyczaju chwalić się tym, że jestem ekspertem WSZECHDZIEDZIN.

   Jako talent eksluzywny w tym świecie, byłem NAJLEPSZYM pilotem świata. Ale nie tylko. Nauczyłem latać TYSIĄCE ludzi. Oczywiście z książek tego nie doczytasz. Bo Moja lotnicza kariera przypadła na lata kiedy Polską rządziła ubecja. Ta ubecja robiła wszystko żeby podciąć Mi skrzydła.

   Kiedy nade Mną zawisła groźba tego, że mogę zostać zamordowany przez ubecję czyli działaczy Aeroklubu PRL, to dałem sobie spokój w obawie o Moje życie. Ubecja nadal rządzi Aeroklubem Polskim i nadal ma się dobrze. I robi co chce. Patrz – morderstwo Smoleńskie.

   Teraz wybór należy do Ciebie. Albo będziesz głupolkiem ogłupianym przez komunistyczne media typu GW, TVN i inne ścierwa. Albo pójdziesz po rozum do głowy i zdasz sobie sprawę z tego, że RZECZYWISTOŚĆ jest całkiem inna od tego co komunistyczne media tłoczą Ci do głowy.

   Jak zauważył, bodajże Pacal, większość jest w błędzie. Prawdę odkrywają nieliczni.

   Jak mówi znane ludowe porzekadło – WYNALAZCA TO TAKI CZŁOWIEK, KTÓRY NIE WIE O TYM, ŻE WIĘKSZOŚĆ WIE, IŻ JEGO WYNALAZEK JEST NIEMOŻLIWY.

   Zamiast być tą durną większością – bądż tym nielicznym, który poznał PRAWDĘ.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

 5. Czerwony byk pisze:

  Panie Romanie. Ja z przykrością stwierdzam, że prawie w ogóle nie widać pana na stronie-forum Korwina. Pańskie komentarze to była zawsze największa atrakcja. Tu z kolei wszystko stoi w miejscu. Gdzieś jeszcze w interecie się pan udziela?

  • ROMAN WŁOS pisze:

   CZERWONY BYKU,

   Ja – w odróżnieniu od Jaśka Korwina – piszę wtedy gdy mam coś ważnego lub ciekawego do przekazania. Jasiek plecie trzy po trzy, a Jego fani kwiczą z zachwytu. Muszę przyznać, że mimo, iż Jasiek plecie, to daje Mi to natchnienie do pisania komentarzy w celu prostowania Jego bzdur.

   Ale jest jeszcze coś o czym nie wiesz. Otóż, Moje konto u Jaśka było usuwane już kilkadziesiąt razy. Ostatnio komuś znudziło się usuwanie Mojego konta, ale uruchomił na Jaśkowej stronie jakiś skrypt, który czasowo blokuje Mi konto. A Mnie po prostu znudziło się ciągłe bawienie w „chakiera”.

   Mimo wszystko, rozpocząłem wątek na Jaśkowej stronie – szczegóły tutaj – http://korwin-mikke.pl/forum/read.php?4,39072

   A tak w ogóle, to pamiętaj, że Ja – w odróżnieniu od Jaśka – muszę walczyć o byt zarabiając jakoś na życie.

   Ale zaglądaj tutaj często, najlepiej zasubskrybuj sobie Mój blog, a na pewno znajdziesz jeszcze niejedną ciekawą rzecz do poczytania.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

 6. Czerwony byk pisze:

  Panie Romanie szkoda, że nie ma takich ludzi jak pan w parlamencie. Tam brakuje zwykłych i normalnych ludzi, a też tam się tworzy prawo. Sam prezydent to jedynie szkodnik. No ale żeby się dostać to trzeba wystartować z listy partii, która ma szansę. Najbardziej liberalna opcja na dzień dzisiejszy to ruch Palikota, bo Korwin Mikki to polityczna pedofilia-skupia wokół siebie garstkę młodych wyznawców, dotują guru i w gruncie rzeczy są tylko wyruchani jak ministanci w kościele.

  • ROMAN WŁOS pisze:

   CZERWONY BYKU,

   Masz piękną ksywę, ale Twój komentarz napawa Mnie smutkiem. Nie lubię takiego biadolenia. Wiedz, że Ty jesteś PRZEDSTAWICIELEM WŁADZY, więc sam sobie (i innym) jesteś winien to, że polski sejm składa się głównie z półgłówków, oszustów, złodziei czy szubrawców.

   Dlatego zastanów się co Ty zrobiłeś aby to zmienić. Nawet nie wpisałeś się na listę poparcia Mojej osoby.

   Zamiast biadolić, już dziś weź się do roboty i zbieraj podpisy na listach poparcia Mojej osoby na prezydenta RP 2015.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

 7. Wacław Kupidura pisze:

  Roman wrzuć książkę do internetu, poza tym bezsensu, podaj od razu szczegóły – ile kosztuje itd., koszty przesyłki a nie karzesz wysyłać list po bezpłatne informacje, chyba, że boisz się jakiegoś urzędu kontroli kieszeni

  • ROMAN WŁOS pisze:

   SZANOWNY WACŁAWIE KUPIDURO,

   Dziękuję Ci za napisanie komentarza. Niestety nie skorzystam z Twoich sugestii. Wiedz, że Ja jestem rasowym kapitalistą więc działam z chęci zysku. Internet roi się od rozmaitych głupoli oraz idiotów. Dlatego nie gwarantuje Mi należytego wynagrodzenia za Moją pracę przy napisaniu REWELACYJNEJ książki.

   Chcesz, to napisz po BEZPŁATNE INFORMACJE. Nie chcesz, to też Twoja wolna wola. Wiedz, że WOLNOŚĆ, sprawiedliwość i prawda znaczą dla Mnie wszystko.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

 8. Mek pisze:

  ROman – to, że chcesz wydać swoją książkę, to bardzo chwalebne i zrozumiałe. Ale to, że sam oceniasz siebie jako „światowego eksperta nie tylko lotniczego, ale eksperta wszechdziedzin” – toś bracie przegiął jak nikt inny. Musisz być bardzo sponiewierany psychicznie, niedowartościowany przez innych i w nagłej potrzebie…. Czasem tak jest, że człowiekowi brakuje nie tylko na czynsz ale nawet na papierosa …. i wtedy taki tekst może być „usprawiedliwiony”. Napisz lepiej, że potrzebujesz na kampanię wyborczą albo na piwo, które jest coraz droższe ……. zobaczysz, że pieniądze wpłyną na twoje konto…..

  • ROMAN WŁOS pisze:

   SZANOWNY MEK-u,

   Dziękuję Ci za napisanie komentarza. Niestety jesteś w błędzie sądząc, że Ja gdziekolwiek przegiąłem. Po prostu znam Moją wartość i tyle. Wiedz, że w połowie lat siedemdziesiątych 20. wieku miałem okazję latać na Żarze (GSS Żar) z „pilotami” z kadry szybowcowej juniorów.

   Były to dzieci ubeków – kompletne tumany, nie umiejące w ogóle pilotować. Jedyna ich zaleta to tatusiowie ubecy, którzy mieli tzw. „wejścia” więc wepchnęli swoje dzieci do kadry, bo to fajnie jest otrzymywać państwową kasę za nic-nie-robienie. Wiedz, że do dziś ubecy rządzą polskim lotnictwem. Obecnie to są dzieci tych tatusiów, którzy mordowali księży i innych opozycjonistów w latach 70. i 80. ubiegłego stulecia.

   Mimo wszystko chciałem tych matołków nauczyć latać, ale to było takie tępe, że nie dało rady. Na dodatek, te matołki były tak zarozumiałe, że chciały zawładnąć całym lotniskiem na Żarze. Jednemu z nich musiałem dać w mordę.

   Wiedz, że znany ubek, ostatnio aresztowany, a potem zwolniony za kaucją, Gronostaj Czempion był szefem Aeroklubu Polskiego, a do dzisiaj jest szefem Aeroklubu Warszawskiego.

   Chciałoby się rzec – burakom Warszawiakom gratulujemy Gronostaja Czempiona.

   Dalej, uwierz Mi, że w polskim lotnictwie pracowały takie tumany (i pracują do dziś), że nie znały pojęcia poziom lotu – zarówno piloci jak i kontrolerzy. Co ciekawe, kontrolerzy przydzielają i nakazują utrzymywać określony poziom lotu pilotom, mimo że żaden z tych patałachów nie wie co to jest poziom lotu.

   Aby było jeszcze ciekawiej, to w polskiej wersji Wikipedii jest podana poprawna definicja poziomu lotu. W amerykańskiej wersji, pod hasłem Flight Level są kompletne bzdury.

   W takiej sytuacji kto mógłby ocenić Moje kwalifikacje poza Mną samym??? Trudno żeby tumany, które opanowały polskie lotnictwo mogły wypowiadać się na temat takiego fachowca jak Ja.

   A jeżeli Moja postawa Cię razi, to wiedz, że padłeś ofiarą ubecko-komunistycznej propagandy. Komuch zawsze oczekuje od człowieka, że ten sam siebie poniży. Ja zdaję sobie sprawę z tego, że jestem geniuszem, a komuchów będę niebawem wieszać na drzewach.

   Miej to na uwadze.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS
   (ekspert wszechdziedzin)

   • Mek pisze:

    Roman – możesz pisać , że jesteś w czymś dobry, ale nie możesz pisać , że jesteś NAJLEPSZY!!! Dlaczego? Bo pomijając już etykę tego słowa – nie sprawdziłeś tego nigdy. Musiałbyś zebrać wszystkich pilotów z całego Świata i zrobić jakiś konkurs w lataniu i szkoleniu młodych uczniów jak również z wiedzy teoretycznej. Wtedy NIEZALEŻNA komisja mogłaby wyłonić takowego śmiałka ….. więc tylko wtedy miałbyś jakieś moralne prawo mówić i pisać o tym, że jesteś najlepszy (ale też tylko do czasu pojawienia się następnych mistrzów w tej dziedzinie). A tak, pisanie o tym w stylu, jaki zaprezentowałeś nie tylko jest nie uprawnione ale także naraża ciebie na drwinę i śmieszność ze strony osób czytających te przechwałki. Ponadto, jeżeli szkoliłeś młodych adeptów lotnictwa szybowcowego i opisujesz ich jako kompletnych laików – to nie ma w tym nic nadzwyczajnego; jeden jest bardziej kumaty a inny nie!

    Dalej piszesz tak : „I kiedy tak się przyglądam polskiemu GA, to stwierdzam, że jest to SODOMIA i GOMORIA”. Nie możesz napisać, zamiast GA – Polskiemu Lotnictwu?
    (Po co szpanujesz, że znasz angielski? A może wcale nie znasz tylko się chwalisz? A nawet jak trochę znasz, to robisz to tylko dla siebie!)
    Albo używamy polskiego języka i myśli wyrażamy po polsku albo w języka angielskiego/amerykańskiego i wyrażamy się po angielsku (nie wolno mieszać słów z różnych języków bo wtedy wychodzą idiotyzmy.
    A co ma znaczyć ta Sodomia i Gomoria? Przedpotopowe miasta w Palestynie nazywały się Sodoma i Gomora i wg. biblii ST zostały spalone przez Boga za rozpustne życie …. Natomiast sodomia oznacza zboczenie seksualne polegające na uprawianiu stosunków seksualnych ze zwierzętami (czy o to ci chodziło?)… i jeśli to nie jest nazwa miasta, w takim razie piszemy z małej litery.
    Dodam tylko, że ta bajeczka o przyczynie spalenia w/w miast przedpotopowych jakoby ludzie tam żyjący kopulowali ze zwierzętami – nie ma żadnego uzasadnienia ……. należy wziąć pod uwagę dalszy opis wydarzeń, a wtedy dojdziesz do wniosku, że to nie może być prawdą.

    Reasumując: Roman – nie jesteś we wszystkim najlepszy! Nie jesteś najlepszy nawet w jednej dziedzinie więc nie przechwalaj się tak naiwnie, bo tym samym sam sobie szkodzisz. W Stanach tak robią ale to są ich inne zwyczaje niekoniecznie pasujące do naszych słowiańskich.
    I Jeszcze jedno: Człowiek jest istotą OMYLNĄ !!! ZAPAMIĘTAJ TO RAZ NA ZAWSZE !

    • ROMAN WŁOS pisze:

     MEK,

     Jestem PRZERAŻONY Twoimi poglądami. Toż to komunizm w czystej postaci. Ale zgodnie z komunistycznymi wzorcami, Ja powołałem NIEZLEŻNĄ komisję, a nawet dwie. Jedna z tych komisji to NIEZALEŻNA od nikogo, jednoosobowa komisja składająca się z trzech członków w jednej osobie, tzn. Mojej osobie. Druga, to NIEZALEŻNA komisja opłacona z Moich pieniędzy.

     Obie komisje JEDNOGŁOŚNIE stwierdziły, że istnieje tylko jeden ekspert wszechdziedzin. I to właśnie Ja nim jestem. Jednak komunizm to jest piękna rzecz.

     Mek, mimo wszystko nie jesteś jeszcze stracony. Czytuj regularnie Mój blog, przyswajaj zdrowe poglądy, a znajdziesz właściwą drogę aby wyzbyć się komunizmu.

     Także nie mów Mi o jakichś bzdurach pt. „moralne prawo”. Ja jestem rasowym kapitalistą więc dla Mnie liczy się tylko zysk. Prawo stanowię Ja.

     A z tą SODOMIĄ I GOMORIĄ to polecam Ci trochę więcej luzu oraz abstrakcyjne podejście do tego co czytasz. Gdybym Ja napisał trzykrotnie, że „rzuciłem na coś okiem”, to Ty pewnie byś stwierdził, że to niemożliwe abym miał troje oczu. Nie mówiąc już o tym, że uznałbyś, iż jestem wobec tego niewidomy.

     Tak czy owak, dziękuję Ci za zainteresowanie Moim blogiem oraz pisanie komentarzy.

     Pozdrowienia,
     ROMAN WŁOS

   • lelum palelum pisze:

    te nieuki dzieci ubeków wracały z medalami z mistrzostw świata i europy… Romuś. Wiem że tym postem karmie cie trolu ale nie wytrzymałem żeby to napisać.

    • ROMAN WŁOS pisze:

     LELUM POLELUM,

     Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Poza tym, nie mieszaj pojęć. To, że ktoś zdobywa medal wcale nie świadczy o jego wiedzy teoretycznej. Ani nawet o umiejętnościach. A tak w ogóle, to tych medali jest „zawrotna” liczba.

     Natomiast o poziomie polskich pilotów (dzieci ubeków i ubeków pierwotnych) niewątpliwie świadczy liczba wypadków lotniczych. Nie ma weekendu bez lotniczego wypadku. Biorąc pod uwagę „kolosalną” liczbę statków powietrznych w Polsce (bez lotni i paralotni będzie ich chyba z 400 sztuk), trzeba przyznać, że Polacy są super w zabijaniu niewinnych ofiar wypadków.

     Zajrzyj sobie także do bazy pytań LKE. Jeżeli dasz radę zauważyć, że tam bzdura goni bzdurę, to jeszcze nie jesteś całkiem stracony. LKE to pytania typu – co to jest wzgórze i w jaki sposób, czym się różni wróbelek albo ile stopni wynosi kąt wrzenia wody.

     Tak czy owak, dziękuję Ci za napisanie komentarza wyrażającego Twoją opinię.
     ROMAN WŁOS

     p.s. Twoim postem natchnąłeś Mnie nowym tematem do napisania na Moim blogu.

    • wlosroman pisze:

     Wcale bym się nie zdziwił jakby nie było żadnej książki. Z tego co wiem to największe lotnicze osiągnięcia Romusia to papierowe samolociki puszczane na lekcji w szkole średniej. Szkolił się długo bo zaczął już w podstawówce. Fakt, zawsze wiedział wszystko, no może nie to wszystko o które chodziło, ale wszystko. Obecnie ( z tego co wiem ) Romuś w pocie czoła pracuje nad awioniką sprzedając wiatraczki po odpustach i bazarach. Ma nawet własna salę wykładową pod jednym z kiosków w Katowicach (osobiście polecam przeciwległy chodnik). A tak w ogóle Romeczka należy brać takim jakim jest , a jest gorszy z roku na rok.
     Pozdrawiam Romeczku i gratuluje nowej lodówki turystycznej na balkonie, świetny pomysł tylko zima nie wypaliła.
     Twoje alter ego
     PS
     Kandydat na Prezydenta nie szanuje praw autorskich i ukradł ze strony http://romanwloss.cba.pl/ tzw. favicon

     • ROMAN WŁOS pisze:

      DO MOJEGO ALTER EGO,

      Chłopcze, cieszę się, że Ci staje kiedy rozmyślasz o Mnie. Ale wiedz, że awionika, to spolszczenie amerykańskiego słowa „avionics”, a to słowo pochodzi od „aviation electronics”.

      Przy czym, końcówka liczby mnogiej – „s” – w słowie „electronics” nie oznacza, że chodzi o liczbę mnogą „eletroniki”, lecz o dziedzinę eletroniki. Podobnie jak mathematics, physics czy industries.

      Tak więc avionika to po prostu lotnicza elektronika. Nie ma to nic wspólnego z wiatrakami, które są raczej z dziedziny aerodynamiki.

      Tak czy owak, dziękuję Ci za napisanie komentarza oraz zainteresowanie Moją osobą.

      Pozdrowienia,
      ROMAN WŁOS

      p.s. Lodóweczka zdaje egzamin świetnie. Kosztowała jedynie 15 pln (w Auchanie). Daję do środka wielką bryłę lodu i nie potrzebuję prądu przez co najmniej 2 tygodnie. Jako rasowy kapitalista potrafię trzymać koszty w ryzach.

      p.p.s. Popracuj jeszcze nad kodem HTML Twojej strony, bo coś Ci się popieprzyło, jeżeli sądzisz, że Ja cokolwiek Tobie ukradłem. Szczególnie, że na Mojej stronie nie ma favicony.

 9. niemogepowiedzieczestrachuprzedidiotaromanem pisze:

  Ciebie juz tak pojebalo ze strach cokolwiek dodawac…

 10. GL pisze:

  Jestem pewien, że książkę mogę zamówić już dziś, ale czy ta książka jest już wydrukowana?

  • ROMAN WŁOS pisze:

   SZANOWNY GL,

   Wszelkie szczegóły otrzymasz BEZPŁATNIE po wysłaniu zaadresowanej koperty zwrotnej ze znaczkiem na adres – ROMAN WŁOS, Box 1328-TL-3, 40-001 KATOWICE, POLAND.

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

 11. Rama pisze:

  Każdy dobry przyszły prezydent musi napisać jakąś książkę.

 12. Aga pisze:

  Chętnie napiszę recenzję do tej książki na moim blogu – czy jest ona gdzieś dostępna?

  • ROMAN WŁOS pisze:

   SZANOWNA AGO,

   Aby uzyskać szczegóły oferty, wyślij zaadresowaną kopertę zwrotną ze znaczkiem na adres – ROMAN WŁOS, Box 1328-TL-2, 40-001 KATOWICE, POLAND.

   W kwestii recenzji, zapytam – jakie masz kwalifikacje do tego aby recenzować dzieła naukowe lub popularnonaukowe z zakresu fizyki???

   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

 13. boruh pisze:

  Romanie napisz jeszcze do naczelnego aerodynamika Antoniego M. Prawdziwa przyczyna katastrofy smolenskiej czeka na wyjasnienie 🙂

 14. boruh pisze:

  Romanie z chęcia kupie tą książke 🙂 kiedy planujesz ją wydać ?

  • ROMAN WŁOS pisze:

   SZANOWNY BORUHU,

   Książkę możesz zamówić już dziś. Szczegóły oferty otrzymasz wysyłając zaadresowaną kopertę zwrotną ze znaczkiem na adres – ROMAN WŁOS, Box 1328-TL-1, 40-001 KATOWICE, POLAND.

   Dziękuję za zainteresowanie Moją ofertą.
   Pozdrowienia,
   ROMAN WŁOS

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s