ROMAN WŁOS – kandydat na prezydenta RP 2015, dumny, bo od zawsze BEZPARTYJNY


 

ROMAN WŁOS to jedyny godny, bo od zawsze BEZPARTYJNY kandydat na prezydenta RP 2015.   Jest to człowiek, który nosi w sobie cechy czterech byłych prezydentów U.S.A. 

Podobnie jak prezydent Abraham Lincoln, ROMAN WŁOS jest wszechstronnie wykształcony; podobnie jak dwudziesty prezydent U.S.A. – James Garfield, jest samoukiem; podobnie jak prezydent Ronald Reagan, nie lubi komunizmu oraz podobnie jak Bill Clinton, lubi młode laski – szczególnie laski iglaste – takie zagajniki świerkowe, jodłowe, sosnowe, itp.

Stąd jeden z punktów jego programu wyborczego brzmi – „Las To Zdrowie” – zalesić miasta i osiedla iglakami (świerk, sosna, modrzew, jałowiec, itp.).

ROMAN WŁOS jest zwolennikiem własności PRYWATNEJ, wolnego rynku i w ogóle wszelkich wolności człowieka.  Poza tym jako jedyny chce wprowadzić w życie ideę powszechnego latania – czyli statek powietrzny w każdej rodzinie.  Jego podstawowe hasło wyborcze brzmi – ZARABIAJ PIENIĄDZE W DOMU !!!

Nie przegap takiej szansy –

GDY CHCESZ MIEĆ PIENIĘDZY TRZOS – TWOJĄ SZANSĄ ROMAN WŁOS !!!!!!

Dlatego już dziś wpisz się na listę poparcia jedynego godnego, bo od zawsze BEZPARTYJNEGO kandydata na prezydenta RP 2015 -ROMANA WŁOSA, i weź udział w BEZPŁATNYM losowaniu cennych nagród takich jak samoloty, szybowce, samochody, komputery, sprzęt RTV-AGD oraz książki np. W Pustyni I W Puszczy, Chata Wuja Toma, itp. Szczegóły w internecie – www.romanwlos.cba.pl

5 odpowiedzi na „ROMAN WŁOS – kandydat na prezydenta RP 2015, dumny, bo od zawsze BEZPARTYJNY

 1. Mabelagec pisze:

  only one instance of Zionist terrorism…

  „Gatorade has been for the sidelines fueling athletic performance for a long time, so to be recognized by a brand that understands the action and truly helps athletes perform is a big honor due to these kids.”The award, which recognizes not merely outstanding athletic excellence, but in addition high standards of educational achievement and exemplary character demonstrated on / off the court, distinguishes Russell being the nation’s best college girls basketball player. A national
  http://woori.jp/test1/michael-kors-sale19067.html

  http://91jiuche.com/UploadFiles/test1/cheap-ugg-boots6501.html

 2. Pingback: cheap auto insurance quotes

 3. Anonim pisze:

  burak jesteś facet, delikatnie powiedziane ale już nie będę używała określeń na twoim poziomie

 4. NieBaca pisze:

  Ja nic nie wiem i nic nie chce przekazac. Ale zaznaczam ze tu zem byl.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s